O nás

Výrobou a predajom produktov určených pre zubných technikov sa pod vedením Dipl.Zt. Martina Mikuša zaoberáme už od roku 1994.

Riaditeľ firmy a vedúci pracovník zubného laboratória v jednej osobe má za sebou viac ako tri dekády skúseností s protetikou na základe ktorých si vyberá len tie najkvalitnejšie materiály a osvedčené moderné technológie.

Okrem zdokonaľovania pracovných postupov sa venuje aj vzdelávanie budúcich kolegov.

Chceme vám dať viac ako len žiarivý úsmev

Riadime sa týmto krédom, lebo veríme, že pekný úsmev každého poteší, ale život si treba vedieť aj vychutnávať a k tomu sú nepochybne potrebné zdravé zuby. Keď sa príliš opotrebujú, sme tu  a radi Váš problém s chrupom vyriešime tak, aby ste sa znova tešili z každého jedného sústa. 

V našom portfóliu je viacero produktov a služieb vďaka ktorým vrátime do vášho života pocit pohody, uvoľnenia a radosti. Znova sa budete tešiť na stretnutia s priateľmi, rozhovory s blízkymi, posedenia v príjemnej atmosfére bez stresu z vlastného chrupu alebo nespoľahlivej protézy. 

Kvalitu Vám vieme sprostredkovať aj za rozumnú cenu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a profesionálnemu prístupu sme od roku 1994 zlepšili kvalitu života stovkám spokojných zákazníkov.  
 

Kde nás nájdete

Súkromná zubná technika Martin Mikuš
Haanova 31
851 04 Bratislava
Tel: +421 2 622 48 942 Mobil: +421 903 258 458Dipl. z.t. Martin Mikuš Mobil: +421 944 144 969Bc. Nikola Velkov E-mail: info@mkmsystem.sk
Prevádzkové hodiny
Pondelok - Piatok
08:00 - 16:30

Objednať sa