Prvá konzultácia zdarma

Za prvú konzultáciu neplatíte. Navrhneme Vám riešenia a predstavíme postup realizácie opravy Vášho chrupu.

Záruka kvality

Každá nová zubná náhrada je odovzdaná so záručným listom. Pri nových náhradách poskytujeme 7-ročnú garanciu na materiál.

Žiadne extra poplatky

Vopred Vás informujeme o fixnej cene za služby a materiál. Žiadne ďalšie poplatky nie sú započítavané.

Snímateľná protéza

Kvalitná totálna zubná náhrada umožňuje dobré rozžutie potravy bez použitia lepidiel. Navráti pacientovi prirodzený výraz tváre, istotu pri jedení, rozprávaní ako aj pekný úsmev.

od 370 EUR

Skeletová náhrada

Skeletová náhrada patrí tiež k snímateľným zubným náhradám, kde je ešte čiastočne zachovaný chrup. Je zhotovená v kombinácii chirurgickej zliatiny a špeciálnej umelej živice.

od 600 EUR

Korunky a mostíky

Korunky a mostíky nahradzujú a upravujú medzeru medzi zubami. Sú nositeľmi prichycovacích komponentov pri skeletových náhradách a umožňujú zlepšenie estetického vzhľadu.

od 170 EUR

Diplovaný zubný technik Martin Mikuš

Majiteľ zubnej techniky Dipl. zt. Martin Mikuš je od roku 2001 člen IVZT a akreditovaný prednášajúci pre odbor stomatologickej protetiky na Slovensku a v ČR. Od roku 2013 je zároveň prezident Spoločnosti dentálnych protetikov.

Hlavné dôvody prečo sa môžete spoľahnúť

1. Robíme podľa najmodernejšej metódy TiF Totálna náhrada vo funkcii.

2. Kladieme veľky dôraz na presné zhotovenie odtlačkov našim pacientom a stanovenie presnej polohy čeľustí. Otlačok Vám zhotovíme priamo v našom laboratóriu.

3. Používame umelé zuby najvyžšej kvality s vysokou tvrdosťou, čiže aj trvácnosťosťou. Majú prirodzený zbrus ako vaše pôvodné zuby. Určujeme presnú veľkosť ako aj tvar zubov, čím sa nemení tvar tváre.

4. Ružová časť protézy je zo živice s mikroperlami má jedinečné vlastnosti. Má minimálne zmršťovanie čo znamená protéza sa na noc nemusí dávať do vody. Má dobrý sací účinok s najnižším zbytkovým monomerom (po 10 hod po vyhotovení 0,48 %) čo znamená veľkú znášanlivosť s podnebím. Dosiahla na najprestížnejšej svetovej výstave ,, Kolín 2015“ najvyžšie ocenenie.

5. Technológia, ktorú používame, je považovaná za pokrokovú aj vo vyspelých krajinách. Prečítajte si publikáciu z českého odborného magazínu stiahnuť pdf

 

Rezervujte si konzultáciu online

Prostredníctvom nášho rezervačného formulára získate prístup k bezodkladnému kontaktu so špecialistom, ktorý nájde riešenie na problém s vaším umelým chrupom. Zašlite nám na Vás kontakt a my sa Vám ozveme alebo nám priamo zavolajte.

Navštívte našu zubnú techniku

Sme Vám dostupný každý pracovný deň v našich priestoroch na Haanovej 31 v Bratislave. Odporúčame sa vopred ohlásiť prostredníctvom rezervačného formulára alebo telefonicky.

Kontakt na zubnú techniku

MKM-System s.r.o.
Haanova 31, 851 04 Bratislava
tel: +421 2 622 48 942
fax:+421 2 622 48 931
e-mail: info@zubnaproteza.sk